Međunarodni ispiti

Međunarodni ispiti

Naši učenici pristupaju ovim ispitima već devet godina.

  1. Cambridge English Language Assessment (CELA) su međunarodni ispiti koje priznaju brojne škole, sveučilišta i poslodavci iz privatnog i javnog sektora u svim zemljama engleskog govornog područja. British Council dodijelio je našoj školi status Bronze Partner, zahvaljujući uspješnosti naših polaznika u pristupanju ovim ispitima.

b)     IELTS ispiti

IELTS (International English Language Testing System) je najpopularniji ispit iz engleskog na svijetu. Polaže ga skoro tri milijuna kandidata godišnje.

IELTS otvara vrata – može vam pomoći da živite, studirate i radite širom svijeta. IELTS ispite priznaje preko 10,000 organizacija u 140 zemalja: vladine ustanove, ustanove koje se bave zapošljavanjem te ustanove u okviru akademskih zajednica.

 

Prep centre logo RGB


VID - Obrazovanje i podučavanje

Kvarnerska 15 51500 Krk  | +385 91 720 9428 |

© 2021 by znaor.com